Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 січня, 03:22:37

У спорті “деснянські командири” дають фори підлеглим

14.11.2012   10:12

Протягом тижня у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині проходила підсумкова перевірка постійного складу з фізичної підготовки за 2012 рік.

У спорті “деснянські командири” дають фори підлеглим

У спорті “деснянські командири” дають фори підлеглим

Майже 600 офіцерів та контрактників навчального центру підтягувались на поперечині, бігали стометрівку та 3 кілометри на час. Жінки-військовослужбовці, в свою чергу, здавали човниковий біг 10 по 10 метрів, бігли 1000 метрів на час та виконували комплексну силову вправу за 2 хвилини.

Відтак, найкращі спортивні показники у командира 354-го навчального механізованого полку підполковника Віктора Ніколюка та заступника начальника 169-го навчального центру з тилу підполковника В’ячеслава Севрука.

Серед жінок найкраще впоралися із нормативами старший солдат військової служби за контрактом Олена Андрощук, прапорщик Віта Облєщук та молодший сержант Наталія Литв’як, які проходять службу в управлінні навчального центру “Десна”. В загальному заліку найкраще здали фізичну підготовку воїни 300-го навчального танкового полку, яким командує полковник Едуард Москальов.

– В рік фізичної підготовки та спорту, оголошеного у Збройних Силах України, помітно зросли спортивні показники кожного офіцера та контрактника “Десни”, – повідомив начальник фізичної підготовки та спорту навчального центру капітан Владислав Суспо. – В подальшому плануємо систематично збільшувати фізичне навантаження для тих військовослужбовців, в яких слабкі результати.

Найближчим часом у навчальному центрі розпочнеться відкрита зимова спартакіада з різних видів спорту. До неї залучатимуться найкращі спортсмени навчальних підрозділів “Десни”, а також населених пунктів Чернігівської та Київської областей.
 

Останні новини Чернігівщини

Відбулось обговорення тарифів на 2020 рік для КП

Відбулось обговорення тарифів на 2020 рік для КП "Чернігівводоканал" 17:12

24 січня в місті Чернігові під головуванням завідувача сектору НКРЕКП у Чернігівській області Олександра Тимошенко, відбулося відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для КП «Чернігівводоканал».

У Чернігівській облдержадміністрації продовжуються консультації з громадами

У Чернігівській облдержадміністрації продовжуються консультації з громадами 16:30

На Чернігівщині триває процес створення ОТГ. У Чернігівській ОДА сьогодні, 28 січня, відбуваються консультації з представниками деяких громад щодо перспективного плану формування територій громад області.

До 102-ї річниці бою під Крутами у Чернігові відкрили тематичну виставку

До 102-ї річниці бою під Крутами у Чернігові відкрили тематичну виставку 16:16

На знак вшанування пам’яті про юнаків, які полягли в боях під Крутами в січні 1918 року, захищаючи дорогу на Київ від більшовицького наступу, у Державному архіві області відкрили фотодокументальну виставку.

Сирени оповіщення у Чернігові спрацювали помилково

Сирени оповіщення у Чернігові спрацювали помилково 16:06

Сьогодні, 28 січня, Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА проводить планову перевірку системи оповіщення населення.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 16:02

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини