Родина Закружних, Аніщенко та Кукса стали переможцями обласних змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я»
Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» 18 вересня 2021 року провів обласні змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я».
Змагання проходили в спортивному залі факультету Чернігівського Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка. У них взяли участь дев'ять найактивніших спортивних родин Чернігівщини.
До основної програми змагань входило шість естафет: «Снігоступи», «Стрибунці», «Слалом на самокатах», «Володар кілець», «Кенгуру на кулі» та «Комбінована естафета». Кожен член команди змагався зі своїми суперниками на спритність, швидкість, кмітливість та влучність. Крім спортивного азарту була і дружня підтримка суперників, і дружня порада.
В загальнокомандному заліку :
I місце посіла сім’я Закружних, яка представляла м. Чернігів, і завдяки перемозі представлятимуть м. Чернігів на Всеукраїнському фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я», який заплановано на 25-27 вересня 2021 року в м. Київ,
II – сім’я Аніщенок - м. Чернігів,
III – сім’я Кукса, яка представляла Остерську ТГ.
Переможці та призери були нагороджені кубками, грамотами, медалями та подарунками від ОЦФЗН «Спорт для всіх» та відділення НОК України.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.