Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 листопада, 09:34:00

Чемпіонат області з дзюдо: за першість змагалися близько 100 спортсменів

06.09.2021   11:00Агенцiя

Дзюдоїсти Чернігівщини показують гарні результати на змаганнях різних рівнів. 3 вересня близько 100 спортсменів боролися за першість на відкритому чемпіонаті області з дзюдо серед молоді до 23 років.

Змагання проходили в “Центрі спортивної боротьби” Чернігівської міської ради.

На Чернігівщині функціонує 7 осередків боротьби з дзюдо, в яких займається понад 1000 спортсменів. Змагання є відбірковими на Чемпіонат України, який відбудеться у Дніпрі 14 вересня.

Тренер Олександр Маркін зазначає, чернігівські дзюдоїсти цієї вікової категорії дуже сильні і у них є всі шанси пройти відбір і здобути нагороди на першості України.
У змаганнях брали участь як хлопці, так і дівчата. 16-річна чернігівка Єлизавета Шевченко тільки повернулася з Чемпіонату України і сьогодні знову збирається викластися на всі 100 та показати нові вміння.

14 років займається дзюдо Антон Дараган. Поборотися за першість у Чемпіонаті області він приїхав з Бобровиці. Для нього це перші змагання після травми, але хлопець радий знову бути в строю, адже з дитинства захоплюється дзюдо.

Серед дівчат у своїх вагових категоріях перше місце посіли Єлизавета Шевченко, Дарья-Ірина Шведик, Ірина Сіра, Наталія Поломана, Ангеліна Лисенко. Серед юнаків золото отримали Микита Нестеренко, Ярослав Гончар, Олександр Теретон, Артур Коваленко, Микита Лапушкин, Кирило Терлецький.

Телеканал "Новий Чернігів"

Останні новини Чернігівщини

Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37

Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.

У Корюківській громаді поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство 09:10

Житель одного з сіл Холминської громади за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність. Кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

У Чернігові посмертні державні нагороди передали рідним загиблих оборонців 08:39

У Чернігівській ОВА передали державні нагороди родинам полеглих воїнів начальник ОВА В’ячеслав Чаус, очільник Нацполіції області Іван Іщенко та військові.

На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46

Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини