У Чернігові відбувся Всеукраїнський патріотичний забіг пам'яті загиблих воїнів АТО/ООС «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»
Сьогодні, 28 серпня, близько 600 жителів Чернігівщини взяли участь у Всеукраїнському патріотичному забігу пам'яті загиблих воїнів АТО/ООС «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

Захід, який вже став щорічною традицією вшанування пам’яті Захисників, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України, відбувся у Чернігові.
Кожен міг долучитись до акції незалежно від фізичної форми чи віку. Дистанції в 1.5, 3.5, та 7 кілометрів долали представники влади, військових і правоохоронних формувань, спортивних та трудових колективів, громадські об'єднання, ветерани війни, учасники АТО/ООС та члени родин загиблих захисників, студенти, пенсіонери. Цьогоріч відбувся і дитячий забіг на 300 метрів.
Представники обласної державної адміністрації активно долучилися до патріотичного забігу. Серед учасників: радники голови ОДА Дмитро Іванов та Андрій Подорван, а також представники структурних підрозділів.
Учасники під час реєстрації отримували порядковий номер зі вписаним під ним іменем одного із 189 загиблих Героїв. Решта бігунів самостійно обирали Героя, від імені якого хотіли подолати обрану відстань.
- Дякую організаторам, сім’ям загиблих та ветеранській спільноті за можливість долучитися до цього патріотичного заходу. Я брав участь у забігу пам’яті загиблих воїнів АТО/ООС і минулого року. Дуже добре, що кількість учасників зростає, значить пам'ять про наших героїв жива, - сказав Дмитро Іванов.
Захід організований за сприяння Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА, Міністерства у справах ветеранів, Чернігівської міської ради та громадських організацій.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.