Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 18:44:23

Пройшов Чемпіонат України серед юніорів та всеукраїнський відкритий турнір

30.03.2021   12:50Агенцiя

Протягом 23 - 27 березня на базі державного підприємства «Олімпійський навчально-спортивний центр «Чернігів» пройшов Чемпіонат України серед юніорів до 20 років та всеукраїнський відкритий турнір на призи Олімпійської чемпіонки Наталії Скакун з важкої атлетики.

Чернігівську область у Чемпіонаті представляли 9 спортсменів.

Найкращих результатів досягли вихованці ДЮСШ «Атлет» міської ради: Андрій Ревко у ваговій категорії до 55 кг (85+103=188 кг) посів 1 місце, Маргарита Ткач  у ваговій категорії +87 кг (62+65=127 кг) посіла 3 місце (тренер Почкай В.), Микита Рубановський  виступаючи у ваговій категорії 96 кг (137+174 = 311 кг) піднявся на 3 сходинку п`єдесталу пошани (тренери Мощенко О. і  Шолох Д. ) та Владислав Синявський (в. к. 102 кг) у ривку з результатом 127 кг здобув бронзову медаль (тренери Коробка О. і Почкай В.).

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини