Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 04:50:30

14 медалей вибороли спортсмени Чернігівщини на чемпіонаті України

19.01.2021   10:00Агенцiя

З 12 по 17 січня цього року в селі Яворів, Львівської області відбувся чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді.

Представники Чернігівської області завоювали 14 медалей, з них 8 золотих, 3 срібні та 3 бронзові.

Нагороди вибороли вихованці Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності та Спеціалізованої дитячої-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту: Віталій Ільченко (тренери Михайло Даниленко та Володимир Сторожок), Володимир Аксюта, Віталій Колупайко, Олександр Лісогор, Олексій Паламарчук, яких тренують Владислав та Марина Лісогори.

За інформацією Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22

Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.

Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20

Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.

У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49

10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.

Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08

Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини