Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 15:48:23

Жіночий волейбол в Чернігові

09.11.2011   13:49Агенцiя

5 та 6 листопада у Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка відбулися ігри четвертого туру Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд вищої ліги.

Чернігівська команда “Педуніверситет–ШВСМ” приймала на своєму майданчику команду з м. Луганська “Іскра–ЛОШВСМ-ЛОВУФК”.

Перший день змагань пройшов у напруженій спортивній боротьбі та суперниці чернігівок виявились більш вправними і виграли 1:3. Зробивши висновки з попереднього двобою наступного дня наші дівчата впевнено перемогли команду з Луганська 3:1.

Таким чином, здобувши 3 очки команда “Педуніверситет–ШВСМ” займає 5 місце у вищій лізі Чемпіонату України з волейболу.

Семешко Олексій, відділ профорієнтаційної роботи та зв’язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка
 

Останні новини Чернігівщини

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.