Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 18:56:42

Чернігівські важкоатлети – одні із найсильніших

20.11.2020   08:33Агенцiя

У Чернігові 19 листопада відбулась пресконференцiя, присвячена участі вихованців ДЮСШ "Атлет" в Онлайн Кубку свiту з важкоï атлетики. Юні спортсмени Андрій Ревко та Микита Рубановський на цих змаганнях вибороли бронзові медалі.

Онлайн-змагання проводилися з 11 по 18 листопада, його учасниками були юнаки та дiвчата до 17 рокiв. Загалом у цьому Кубку свiту взяли участь 400 учасників із 62 країн. Збірну України представляли 7 спортсменів, які вибороли загалом 4 бронзових медалі.

Зустріч із бронзовим призером цих змагань, чемпіоном України з важкої атлетики серед юнаків Андрієм Ревком та тренерами спортшколи "Атлет" проходила у конференц-залі управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради. Другий переможець, і теж чемпіон України з важкої атлетики серед юнаків у 2020 році Микита Рубановський наразі – на навчально-тренувальних зборах.

Начальник управління у справах, сім’ї, молоді та спорту Андрій Дериземля на початку зустрічі зауважив, що важка атлетика – це цікавий динамічний вид спорту. І завдяки таким тренерам, які працюють у чернігівських спортивних школах, у нашому місті є олімпійські чемпіони, призери чемпіонатів світу та Європи.

Крім того, на його думку, важка атлетика ще й непростий вид спорту, і залучити дітей до занять цим видом спорту – теж не дуже просто. Тому він подякував усім тренерам, які готують видатних спортсменів, які, в свою чергу, прославляють місто Чернігів та Чернігівщину загалом.

- Хочу привітати юних спортсменів з вагомим результатом, з тим, що вони вже виступають на такому світовому рівні. Кубок світу – це серйозні змагання. Пандемія всюди створює перешкоди, і у спорті - не виключення. Спорт підлаштовується під карантин, тому ці змагання й проходили онлайн. Напевне, це одні із перших таких змагань світового рівня, які пройшли в такому режимі. Але важка атлетика дозволяє їх так проводити, адже тут не потрібна якась траса чи щось інше. Є помост, офіційні судді, штанга, тож спортсмени можуть так змагатися. Хоча не вистачало «живої» конкуренції. Але тими результатами, які отримали наші хлопці, ми дійсно можемо пишатися. Сподіваюся, що це тільки початок їх спортивної кар’єри, - сказав він та побажав юним спортсменам тільки високих досягнень і йти далі до своєї мети.

На пресконференції тренери ДЮСШ "Атлет" Василь Почкай, Олександр Мощенко та Дмитро Шолох подякували за всебічну підтримку міською владою спортивної галузі.  

Учасники зустрічі також переглянули відеофрагмент трансляції виступу чернігівських спортсменів на Онлайн Кубку свiту з важкоï атлетики.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини