Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 00:23:21

Воїни виборювали звання найкращого з міні-футболу

09.10.2020   10:16Агенцiя

В місті Славутич Київської області відбувся турнір з міні-футболу серед учасників АТО/ООС Чернігівщини та Київщини.

Організацію проведення футбольних матчів взяли на себе представники органів місцевої влади та Соціально-психологічного центру Славутича, а присвятили змагання  до Дня Захисника України.

Відкрився турнір хвилиною мовчання та вшануванням загиблих на Сході України воїнів.

- Такий турнір ми проводимо щорічно в нашому місті до Дня Захисника України. На жаль, цьогоріч, зважаючи на пандемію ми зібралися без глядачів. Для всіх учасників змагань ми провели екскурсію містом та ознайомили з діяльністю нашого Соціально-психологічного центру. На майбутнє,  закликали їх звертатися за соціально-психологічною та правовою допомогою до нас, адже двері нашого закладу завжди відкриті для учасників бойових дій та членів їх сімей, - зазначив заступник директора Соціально-психологічного центру міста Славутич Юрій Акименко.

В запеклій боротьбі за звання кращого всі учасники продемонстрували велику волю до перемоги. Переможцем турніру стала збірна команда оперативного командування «Північ» з Чернігова, срібло у армійців першої окремої танкової Сіверської бригади з Гончарівського, а бронзовими призерами стали воїни збірної команди "Іванків-АТО".
Кращим гравцем турніру став чернігівський футболіст Владислав Базалук.

На фінальній стадії змагань всіх переможців та призерів нагородили кубками, медалями та грамотами.

Ігор Березинський, спеціальний кореспондент Інформагентства МО України АрміяInform

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини