Гравці та персонал "Десни" пройшли тести на COVID-19 та приступили до тренувань
З 11 травня професійні спортивні команди можуть приступати до тренувань, з умовою обов’язкового дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.
І, звісно, перше завдання на етапі відновлення повноцінного тренувального процесу – тестування на COVID-19. “Після отримання рішшеня Кабміну про зняття певних обмежень, ми зібралися і провели тестування 56 осіб – це футболісти та працівники бази. Через три доби отримали результати – всі здорові.
З понеділка приступили до роботи – провели заняття в малих групах, без єдиноборств. Вже можемо сміливо приступати до командних тренувань”, – прокоментував повернення до роботи головний тренер Десни Олександр Рябоконь.
Надалі футбольний клуб Десна буде дотримуватися регламенту щодо цього питання, який має затвердити Асоціація футболу. Імовірно, ПЛР-тести будуть проводитися безпосередньо перед кожним матчем.
Після отримання результатів - всі здорові - вирішили приступати до легких тренувань.
Команда вже зібралася на базі стадіону імені Гагаріна і входить в тренувальний режим з дотриманням всіх необхідних мір безпеки під контролем лікарського штабу.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.