Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 листопада, 07:54:46

Команда податківців перша у футболі

21.09.2012   12:18Агенцiя

Команди усіх силових відомств – членів фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” зібралися на спортивній базі обласної прокуратури аби помірятися силами та визначити сильнішого. Футбольні баталії відбувалися в рамках проведення “Спартакіади-2012”.

У фіналі право піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу виборювали футболісти команди УМВС України в Чернігівській області та Державної податкової адміністрації в Чернігівській області.

Годі й казати, що гра проходила за емоційної підтримки глядачів та просто симпатиків тієї чи іншої команди. Обидві команди показали висококласний футбол, забезпечивши собі і глядачам достатню дозу адреналіну. Два тайми не змогли визначити переможців.

Основний час закінчився з нічийним рахунком 1:1. А ось за реалізацією післяматчевих пенальті кращими виявилися футболісти податкової адміністрації. Гравці саме їх команди забили у ворота суперників більше м’ячів, і в результаті перемогли.

Футбольне дійство, організоване та проведене ФСТ “Динамо”, вкотре підтвердило, що рівень підготовки спортсменів силових структур області стабільно високий.

Отже за результатами ігор почесне третє місце дісталося гравцям Управління міністерства з надзвичайних ситуацій в Чернігівській області, друге місце посіла команда УМВС України в Чернігівській області, перше ж місце заслужено зайняла команда Державної податкової адміністрації в Чернігівській області.

Після матчу відбулося нагородження призерів та переможців змагань. Медалі та подарунки спортсменам вручив начальник фізкультурно-спортивного відділу обласного ФСТ “Динамо” Сергій Слісаренко. А після нагородження та закриття змагань футболісти сфотографувалися на пам’ять про матч на фоні прапору фізкультурно-спортивного товариства “Динамо”.
 

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини