Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 22:31:39

У Чернігові пройшов міжнародний турнір з тхеквон-до "Кубок Полісся". ФОТОрепортаж

10.02.2020   09:29Агенцiя

У Чернігові 8 лютого пройшов 1-й Відкритий Міжнародний турнір з олімпійського виду спорта тхеквондо. 250 спортсменів діти, юнаки, кадети та юніори 2002-2014 р.н. з міста Жлобіна(Білорусь), Вінниці, Полтави, Сум, Києва та Київська області ну і звісно місто Чернігів близько 100 вихованців ДЮСШ «Фортуна».

Спортсмени продемонстрували жагу до перемоги при гарній техніці.

Особлива подяка головного судді змагань судді Міжнародної категорії Петра Малюкіна  керівнику огркомітету змагань Голові Чернігівського обласного осередку (ВТФ) тхеквондо Людмилі Лебєдєвій за високий рівень підготовки та проведення турніру.

Цей вид спорту у Чернігові набув великої популярності. Всі групи заповнені бажаючими.

Треба також сказати, що вихованець «Фортуни» Павло Левон минулого року став Чемпіонов Європи серед дітей на турнірі у Німеччині.

По закінченню турніру  були підведені підсумки та нагородження кращих спортсменів серед хлопців та дівчат. Також нагороди отримали кращий тренер та рефері.

Звісно, головною нагородою була командна першість.

Так IV командне місце посіла ДЮСШ «Фотруна» з Чернігова яка завоювала 6 золотих, 6 срібних та 7 бронзових медалей.

ІІІ місце посіла команда КДЮСШ  з Києва яка завоювала 9 золотих та 4 срібні нагороди. ІІ місце завоювали вихованці Чернігівського обласного осередку федерації тхеквондо (ВТФ) які вибороли 10 золотих, 12 срібних та 22 бронзові нагороди. Перше місце посіла команда ДЮСШ З Києва яка виборола 12 золотих, 14 срібних та 15 бронзових нагород.

Текст і фоторепортаж Віктора Кошмала.

Останні новини Чернігівщини

Про Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства» – на брифінгу у медіацентрі Чернігівської ОВА 13:33

Стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», що проводиться щорічно з 25 листопада по 10 грудня.

На Прилуччині впроваджують сучасні безбар’єрні рішення для доступу до мистецької спадщини 12:21

У Прилуцькому краєзнавчому музеї імені Василя Маслова реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» – ініціатива, що поєднує унікальну локальну історію та сучасні цифрові технології, роблячи культурну спадщину доступною для кожного, незалежно від фізичних можливостей чи місця перебування.

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини