На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти
Минулого тижня на території корюківської школи № 4 відкрили мініфутбольне поле (вже четверте в місті), а в центральному парку Семенівки — мультифункціональний майданчик для занять чотирма видами спорту: баскетболом, волейболом, гандболом та тенісом (подібний об’єкт невдовзі функціонуватиме і в Корюківці).
Зміцнення матеріально-спортивної бази - один із пріоритетів розвитку фізкультурно-спортивної сфери. Адже якісна спортивна інфраструктура має привернути молодь до здорового способу життя та мотивувати до занять спортом.
Нагадаємо, за рахунок бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» у Чернігівській області цього року профінансовано облаштування 11 футбольних майданчиків зі штучним покриттям загальною вартістю понад 16 мільйонів гривень, з яких близько 8 мільйонів - кошти державного бюджету.
Крім того, за іншою програмою на умовах співфінансування з державного та місцевих бюджетів у 2019-му в області передбачено будівництво шести мультифункціональних майданчиків для занять чотирма ігровими видами спорту: мініфутболом, волейболом, гандболом і баскетболом (держава для цього виділила більше 4,7 мільйона гривень, повідомив Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами