32 мільйони гривень з ДФРР - на розвиток спортивної сфери Чернігівщини
Мінрегіон погодив Чернігівській області 32 інфраструктурні проєкти, на які з держбюджету передбачено 210,2 мільйона гривень.
Зокрема, для розвитку спорту з Державного фонду регіонального розвитку надійшло майже 32 мільйони гривень – на реконструкцію трьох спортивних об’єктів. Співфінансування з місцевих бюджетів – 4,5 мільйона гривень.
Мова йде про стадіон спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» у Чернігові, а також реконструкцію зали для фізкультурно-оздоровчих занять у Семенівці та кінотеатру «Літній» під спортивну залу в Новгороді-Сіверському.
До кінця цього року планують провести роботи на всіх об’єктах.
Усього ж для областей Мінрегіон схвалив фінансування 131 проєкту зі створення важливої спортивної інфраструктури. Виділена сума з ДФРР – майже 1,3 мільярда гривень. Це будівництво, реконструкція або капремонт стадіонів, палаців спорту, басейнів та інших спортивних майданчиків.
Останні новини Чернігівщини
Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09
Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.
Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.
Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25
У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.
До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43
20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.
На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21
Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.