Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 листопада, 20:23:29

Новий футбольний майданчик зі штучним покриттям вже чекає юних спортсменів

17.07.2019   10:39Агенцiя

На території Чернігівської ЗОШ №16 (вул. Шевченка, 93) вже функціонує новий спортивний майданчик. Він призначений для занять з фізкультури, гри у футбол та інших видів спорту. На цьому ж місці раніше знаходилося старе, вже непридатне для гри футбольне поле.

Майданчик реконструювали в рамках програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Фінансувався проєкт з державного та місцевого бюджетів: 600 тис. грн та 2,4 млн грн відповідно.

На офіційне відкриття майданчику запросили Чернігівського міського голову Владислава Атрошенка. За його словами, до кінця цього року в Чернігові буде реконструйовано 6 майданчиків подібного типу. Та звернувся з попроханням до учнів школи та майбутніх відвідувачів майданчику, щоб вони дбайливо ставилися до щойно відновленого спортивного об'єкту.

Розмір майданчику 42х22 м, а використовувати його можна в будь-яку пору року. Має сучасну огорожу, захисну сітку та штучне покриття італійського виробництва, стійке до зношення.

У подальшому на майданчику зможуть займатися не тільки учні школи, а й дворові команди мікрорайону.

Нагадаємо, що в 2018 році проведено реконструкцію трьох футбольних майданчиків у школах №№ 1, 12 та 35. Цього року у різних районах міста відкриють ще 2 нових спортивних майданчиків, повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46

Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.

Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14

Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.

Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42

Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.

Пошкодження майна в громадському транспорті: звернення до пасажирів 16:09

Шановні громадяни — користувачі громадського транспорту!

Осінній марафон олімпіадних змагань на Чернігівщині 15:48

Осінь на Чернігівщині традиційно щедра не лише на барви, а й на здобутки юних інтелектуалів. Перші дні листопада 2025 року об’єднали сотні талановитих, допитливих і цілеспрямованих здобувачів освіти області на І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, французької мови та інформатики – предметів, які поєднують логіку, креативність, аналітику й натхнення до пізнання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини