Чорноморець розгромив Десну
Одеський Чорноморець в останньому турі УПЛ переміг Десну (3:0).
У першому таймі команди голів не забивали, а гра була рівною. У другій половині зустрічі Чорноморець забив тричі.
На 63-ій хвилині красивим м'ячем відзначився Танчик.
На 72-ій хвилині Немчанінов отримав вилучення та приніс пенальті на власні ворота, який реалізував Вільх'яльмссон. Пізніше ісландець оформив дубль, забивши чудовим ударом з льоту.
Відтак, Десна після закінчення чемпіонату має 41 очко та фінішувала на 8-ій сходинці, поступившись Кубком престижу Ворсклі.
Останні новини Чернігівщини
Пропонувала купити неіснуючі автомобілі: на Чернігівщині поліція скерувала до суду справу серійної шахрайки 09:10
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо зловмисниці, яка ошукувала двох своїх знайомих, пропонуючи їм пригнати неіснуючі легкові автомобілі з-за кордону. Жінці загрожує до п’яти років позбавлення волі.
В області працюють над забезпеченням безперебійного мобільного зв’язку під час відключень електроенергії 08:39
Нараду з представниками операторів мобільного зв’язку щодо сталості функціонування мереж у періоди можливих відключень електроенергії провів учора заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко.
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.