Десна (Чернігів) – Олімпік (Донецьк) 2:1
Голи: Фаворов Д., 16, Філіппов, 49 – Матар, 51.
Чернігів: Паст, Мостовий, Гітченко, Імереков, Фаворов Д., Богданов, Фаворов А., Картушов (Якимів, 90), Філіппов (Безбородько, 84), Волков (Сергійчук, 77), Огіря. Запасні: Литовка, Парцванія, Старенький, Хльобас. Головний тренер: Олександр Рябоконь.
Донецьк: Кринський, Клименчук, Снуріцин, Гришко, Цимбалюк, Гай, Кравчук (Валеєв, 67), Сондей (Вантух, 74, Тейшейра, Матар, Дегтярьов. Запасні: Махновський, Кольцов, Тимошенко. Головний тренер: Ігор Климовський.
Попередження: Кравчук, 32, Гришко, 61.
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18
Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.
У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37
Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.
У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06
Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.
Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25
У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.
Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04
З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.