“Спартакіада – 2012” стартувала
Традиційно серпень є часом проведення спортивних турнірів. Не залишились осторонь і податківці.
Так, 11 серпня на базі Чернігівського спорткомплексу ФСТ “Динамо” проведені фінальні змагання “Спартакіади – 2012” з волейболу, гирьового спорту та армреслінгу.
Першими на спортивний майданчик вийшли гирьовики у ваговій категорії до 70 кг. Не зважаючи на літню спеку, вправно штовхнув дві гирі, вагою по 24 кг кожна, співробітник податкової міліції ДПС у області Володимир Василенко. Фінальний свисток судді зафіксував новий рекорд області – 100 підйомів. Цей рекорд приніс йому золоту медаль, кубок переможця змагань та перепустку на фінальний турнір спартакіади податківців, який буде проведено у жовтні цього року в Криму.
У ваговій категорії до 80 кг перемогу та перепустку в Крим здобув Сергій Кабенок також співробітник податкової міліції ДПС у області. А серед найважчих, понад 80 кг, переміг ветеран податкової міліції Валерій Удовиченко. Срібло в цій ваговій категорії здобув інспектор з ДПІ у м. Чернігові Олександр Заворотний.
Щирий інтерес у вболівальників викликав турнір з армреслінгу (боротьба на руках). Судив змагання відомий чернігівським вболівальникам суддя Мощенко Олександр Миколайович. В підсумку бронзову медаль виборов Юрій Давидюк (ДПІ у Городнянському районі), срібну – Сергій Губаренко (ДПІ у м. Чернігові), а золоту та звання чемпіона – Сергій Кабенок.
Вперше цьогоріч серед податківців області було розіграно першість по пляжному волейболу в міксті (команда у складі жінки та чоловіка). Бронзу здобула команда ДПС у області у складі Олени Фокіної та Станіслава Петрика. Срібну нагороду виборола команда ДПІ у Городнянському районі у складі Інни Неврової та Юрія Давидюка, а золото дісталося команді управління податкової міліції ДПС у області у складі Лариси Кодовбецької та Валерія Удовиченка.
Справжньою окрасою змагань став турнір з пляжного волейболу серед чоловічих команд.
На попередньому етапі команди були розподілені на дві підгрупи, де змагалися за круговою системою. Це обумовило напругу та не передбачуваність результатів в кожній грі. І сталися перші сенсації. Так, в групі А не змогли здолати опір суперників команда в складі Валерія Удовиченка та Антона Петрика. Вона на тайбрейку поступилася команді Чернігівської МДПІ (Олексій Решетнік та Олександр Крупко). А перемогла дружня команда Ніжинської ОДПІ (Сергій Шовкун та Володимир Куць).
У групі В першою впевнено фінішувала команда управління податкової міліції області на чолі з першим заступником начальника Сергієм Кузнецовим, яка випередила команду відділу фізичного захисту (Станіслав Петрик та Григорій Титаренко).
Так, в матчі за бронзу зустрілися команди відділу фізичного захисту та податківців Чернігівського району. Гравці команди фізичного захисту протиставили суперникам відчайдушний захист з гострими контратаками, що в підсумку дозволило їм здобути бронзові нагороди.
У фіналі грали команди Ніжинської ОДПІ та управління податкової міліції ДПС у Чернігівській області. Спочатку, чернігівці за рахунок силових подач Сергія Полежаева вийшли вперед. Однак, ніжинці, вдало використавши таймаут, зуміли погасити темп матчу, і завдяки чіткому контролю м’яча, вийти вперед. Останні хвилини матчу тримали вболівальників у напрузі. Результат змагань показав, що вдача цього дня була на боці команди Ніжинської ОДПІ (Сергій Шовкун та Володимир Куць), яка в підсумку всього на два м’яча випередила чернігівців. Ніжинці вперше отримали звання чемпіонів області з волейболу.
Приз симпатій вболівальників було вручено Інні Невровій.
Але, найголовніше, що учасники змагань здобули позитивні емоції та спортивну наснагу, які стануть запорукою успіхів у роботі.
Голова спортивної комісії ДПС у Чернігівській області І.М. Закружний
Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression