Назарій Остапчук - чемпіон України з армспорту серед осіб з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату та вадами зору
З 3 по 6 квітня у м. Одесі проходять чемпіонати України з армспорту серед юнаків, юніорів, ветеранів та осіб з інвалідністю з порушеннями опорно-рухового апарату та з вадами зору.

Чернігівщину на цих престижних змаганнях представляє студент Борзнянського держсільгосптехнікуму Назарій Остапчук.
4 квітня, пройшли змагання на ліву руку. У ваговій категорії 70 кг змагалося 11 спортсменів. Назарій провів 5 поєдинків і всі виграв. Він - ЧЕМПІОН УКРАЇНИ.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.