Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 19:58:00

У Чернігові привітали Олену Костевич та її тренерів

07.08.2012   09:18

У Чернігівській облдержадміністрації відбулася зустріч із бронзовою призеркою з кульової стрільби ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні Оленою Костевич та її тренерами Ігорем і Світланою Чередіновими.

У Чернігові привітали Олену Костевич

У Чернігові привітали Олену Костевич

Найбільш титуловану спортсменку краю привітали голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко, перший заступник голови обласної ради Іван Коробка та Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

Представники влади високо оцінили внесок О.Костевич та її тренерів у розвиток сучасного спорту Чернігівщини.

І.Чередінов подякував за підтримку та допомогу, адже зброя, з якої стріляла бронзова призерка Олімпіади, була придбана спільними зусиллями владних структур. "Такі успіхи не бувають випадково. Це результат праці багатьох людей", - сказав він.

А сама О.Костевич повідомила, що присвячує свої медалі голові ОДА та міському голові, які найбільше її підтримували. Вона вручила В.Хоменку та О.Соколову символічні подарунки з літніх Олімпійських ігор у Лондоні.

"Для нас, жителів Чернігівщини, особливо приємно, що саме чернігівською спортсменкою започатковано здобування олімпійських нагород збірною України на цьогорічних Іграх в Лондоні. Кожна така перемога надихає оптимізмом усіх прихильників спорту, підвищує авторитет нашої області та Україні у світі, викликає почуття національної свідомості та патріотизму", - зауважив Володимир Хоменко під час зустрічі.

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.