Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 21:18:45

Чернігівські орієнтувальники виступили успішно

03.08.2012   09:54Агенцiя

Вихованці чернігівського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю продемонстрували гарний рівень підготовки на відкритому Чемпіонаті України серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування.

Змагання, в яких узяло участь 14 команд областей України проходили в с. Всесвятське Дніпропетровської області з 21 по 27 липня. Понад 150 учасників змагались на середніх, довгих, коротких дистанціях, естафетах за віковими групами від 12 до 18 років.

Вдало виступили на цих змаганнях гуртківці Центру ТОВРДМ. Так, Анна Богдан була третьою на середній і другою на довгій дистанціях, Ольга Рогова була другою на короткій дистанції, Таісія Сапсай – першою на короткій і другою на середній, Марія Сапсай – третьою на короткій, а Олена Ворчило стала третьою на довгій дистанції.

Проте, в результаті команда Чернігівської області зайняла в командному заліку Чемпіонату 6 місце.

Змагання зі спортивного орієнтування проводились на березі річки Самара на території бази відпочинку “Сосновий бір”. Для дітей було організовано прогулянки на конях, екскурсії по Дніпропетровську. Всі повернулись зі змагань фізично загартовані та оздоровлені.

 
За інформацією міського Центру ТОВРДМ

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.