Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 19:32:00

Прилуччани серед перших на Всеукраїнському етапі козацької гри “Сокіл-Джура”

01.08.2012   16:53Агенцiя

З 18 по 24 липня в Центральному таборі туристського активу Міністерства освіти і науки України в Іршавському районі Закарпатської області відбувся Всеукраїнський етап військово-патріотичної козацької гри “Сокіл-Джура”.

Прилуччани серед перших на Всеукраїнському етапі козацької гри Сокіл-Джура

Прилуччани серед перших на Всеукраїнському етапі козацької гри Сокіл-Джура

Їздила в Закарпаття й команда вихованців Центру творчості дітей та юнацтва міста Прилуки, що стала переможцем обласного етапу гри.

До програми змагань було включено 10 видів із фізичної, військової, туристської та теоретичної підготовки юних козаків. Протягом усіх днів проводився козацький вишкіл учасників із несенням вартової та осавульської служби. А на закритті гри головною вулицею та центральною площею Іршави пройшов урочистий марш роїв.

Команда вихованців Центру творчості дітей та юнацтва Прилук – рій “Залізна варта” – в напруженій боротьбі виборола перші місця у таких видах: “Туристська смуга перешкод”, де учасники долали перешкоди з пішохідного туризму; “Відун” – інтелектуальна гра з історії козацтва та сучасних збройних сил України; “Добре діло” – звіт про проведену роєм роботу козацького чи патріотичного напрямку у своєму регіоні. Друге місце команда здобула у спортивно-інтелектуальній грі “Квест” і в командному заліку стрільби з пневматичної гвинтівки. Учасниця рою “Залізна варта” Євгенія Сергієнко стала кращим снайпером гри серед дівчат.

Окрім Євгенії, у складі команди виступали Богдан Придатченко, Олександр Борисенко, Олександр Павлоцький, Денис Євдокімов, Владислав Астанін, Ігор Тишкевич, Ірина Васильченко. Готували команду працівники Прилуцького ЦТДЮ Валентина Миколаївна Гребінь, Дмитро Вікторович Дурас, Сергій Григорович Ігнатенко, Олександра Олександрівна Самойленко. Значний вклад у підготовку внесли Андрій Сікалов з окремого Прилуцького козацького полку імені Петра Сагайдачного та представник козацького куреня імені Івана Сірка Роман Зінченко. Необхідну атрибутику було виготовлено за рахунок спонсора, директора агентства нерухомості “Власник” Олександра Кутового.

Інформація відділу спортивного туризму та краєзнавства Прилуцького ЦТДЮ

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.