Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Середа, 20 березня, 16:20:54

Десна програла Зорі в стартовому матчі туру Прем'єр-ліги

03.12.2018   08:39Агенцiя

Гра завершилася з рахунком 0:2.

У Києві на Оболонь-Арені завершився матч 16-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги, в якому чернігівська Десна приймала луганську Зорю.

Доля матчу була вирішена в середині першого тайму. На 23-й хвилині Михайличенко зліва увірвався в штрафну Десни і зробив простріл. Після рикошету м'яч опинився на дальню штангу і набігший Сілас розстріляв ворота чернігівців - 0:1.

Після цього Зоря спокійно довела матч до перемоги.

Більше того, на 80-й хвилині луганчани провели швидку контратаку. Громов зумів проштовхнути м'яч на хід Кабаєву в штрафну, і той точно пробив низом під голкіпером, який вибіг назустріч - 0:2.

Таким чином, Зоря набрала 25 очок і вийшла на 4-е місце в турнірній таблиці ліги. У Десни - 23 очки і команда ділить 6-7 місця з Маріуполем.