Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 05:28:36

Чернігівець Олександр Гавриленко – чемпіон Ігор Нескорених

23.10.2018   13:08Агенцiя

Поліцейський із Чернігова Олександр Гавриленко, який нині захищає кольори української збірної на світових Іграх Нескорених в австралійському Сіднеї, виборов золоту нагороду у змаганнях з пауерліфтингу в середній вазі.

Стати чемпіоном Олександр зумів завдяки тому, що у третій спробі йому вдалося вижати рекордну для його групи вагу у 177 кілограмів. До речі, дві попередні спроби також виявилися рекордними – 172 та 165 кілограмів. Такий результат дозволив чернігівцю випередити представника країни-господаря змагань та спортсмена із Великобританії.

— У 2017 році Олександр вперше взяв участь у національному відборі на світові Ігри Нескорених. Тоді він зумів підкорити вагу у 165 кілограмів і посів третє місце. Але цього виявилось недостатньо, щоб у складі збірної поїхати на змагання до Канади. Цього ж року спортсмен змінив вагову категорію з важкої на середню. В поєднанні з наполегливими тренуваннями це дало результат – перше місце на національних змаганнях та можливість брати участь у Іграх Нескорених в Австралії. І вже сьогодні в Сіднеї Олександр підтвердив свій високий клас та незламність духу, ставши переможцем змагань,— прокоментував перемогу Олександра Гавриленка керівник обласного центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Андрій Литвинець.

Нагадаємо, що Олександр Гавриленко з 2014 року пройшов чотири ротації у зоні антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях. Захищаючи суверенітет України, під час бойових дій він отримав поранення. Потім були місяці лікування та реабілітації. Тепер Олександр проходить службу в роті поліції особливого призначення у званні старшого сержанта.

Останні новини Чернігівщини

Про готовність громад до надзвичайних ситуації – під час поїздки начальника ОВА на прикордоння 17:35

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із своїм заступником Дмитром Синенком працювали в прикордонних районах – Новгород-Сіверському та Корюківському.

З нагоди професійного свята в обласному центрі привітали працівників культури 17:14

Напередодні Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України, що традиційно відзначається 9 листопада, вітали представників галузі.

Сплата податків мобілізованими ФОПами, реєстрація волонтерської діяльності та інші питання до податкової – на зустрічі «Діалог влади та бізнесу» 16:31

Днями у фокусі онлайн-зустрічі – податкова тема. Зокрема, актуальні запити, які цікавлять підприємців: подання звітності у випадку блекауту, допомога податкової мобілізованим ФОПам та оподаткування волонтерської діяльності.

Ніжинські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо жінки, яка завдала співмешканцю тяжкі тілесні ушкодження 15:29

Слідчі Ніжинського районного управління поліції завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 29-річної жінки, яка під час конфлікту завдала своєму співмешканцю ножових поранень.

Тимчасові обмеження продовжено: рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС 14:17

7 листопада 2025 року відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини