"Львів" перевірив своїх футболістів на детекторі брехні після поразки команди від чернігівської "Десни"
До такого методу керівництво ФК "Львів" звернулося після поразки команди від чернігівської "Десни" (1:3) в матчі 11 туру УПЛ. Про це повідомляє FootballHub.
"В ногу з часом. Керівництву ФК "Львів" не сподобалася остання поразка команди від "Десни" (1:3) і воно перевірило всіх українських гравців клубу на детекторі брехні із запитанням: "Чи чесним був той матч?", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, в 11-му турі національної першості з футболу "Львів" програв "Десні" (Чернігів) з рахунком 1:3.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06
Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.