Відбулося свято Олімпійського прапора
В аргентинській столиці Буенос-Айрес стартували ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри. Урочиста церемонія їх відкриття відбулася 6 жовтня.
З цієї нагоди в усіх регіонах України пройшли святкові заходи з підняттям Державного Прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України.
Долучилися до урочистостей і на Чернігівщині. Кращі спортсмени, заслужені майстри спорту України, тренери зібралися в обласній комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі. Яскраву спортивну програму продемонстрували вихованці відділень художньої гімнастики, волейболу та футболу.
Участь у заході взяла директор Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації, перший заступник голови відділення НОК України в області Ніна Лемеш.
За інформацією Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.