Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 11:05:07

У Чернігові вперше на пляжі «Золотий берег" пройшов Чемпіонат України з пляжного волейболу

09.07.2018   12:14

У Чернігові 7 липня відбувся Чемпіонат України з пляжного волейболу, у якому взяли участь 16 чоловічих та 8 жіночих команд.

Також була запрошена команда з Білорусі. У цій грі Чернігів представляли 6 команд.

Вперше такий захід проводився на міському пляжі «Золотий берег».

Загалом шість найкращих пар у кожній категорії отримали грошову винагороду. Призовий фонд турніру для чоловіків складав 10 тисяч гривень, для жінок – 8 тисяч гривень.

Серед головних переможців:

Чоловіки
1. Андрій Сирош - Андрій Марченко (м.Гомель)
2. Володимир Борисенко - Ігор Гуревич (м. Чернігів)
3. Богдан Татаренко - Кирило Клочко (м. Чернігів)

Жінки
1. Олена Шипілова - Марина Ліфієнкова (м. Краматорськ)
2. Олена Прокопенко - Анастасія Лисенко (м. Чернігів)
3. Ольга Жула - Наталія Гримут (м. Чернігів)

 
Прес-служба Чернігівської міської ради 

Останні новини Чернігівщини

14 серпня: цей день в Україні і світі 08:04

День 1632 Російська агресія - Day 1632 Russian aggression

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини