Десна виходить з відпустки
24 червня команда вперше зібралася в Чернігові після виходу до УПЛ. На перший навчально-тренувальний збір, який відбувається в Чернігові, прибули всі футболісти Десни, в тому числі і ті, з ким підписали нові контракти - Паст, Гітченко, Старенький, Братков, Люлька, Кісіль.
А також потенційні новачки, з якими, після зборів, можуть бути підписані контракти.
На першому зборі команда буде більше працювати над фізичною підготовкою, а вже 27 червня проведе перший контрольний поєдинок, проти дублючого складу.
А 28 червня на стадіоні імені Гагаріна команда зіграє з суперником по УПЛ - донецьким Олімпком.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.