Антон Братков повертається в Десну
21 червня Десна підписала чергового новачка – Антона Браткова.

Втім, називати новачком Антона важко, адже в складі чернігівського клубу Братков провів майже 40 матчів і став срібним призером чемпіонату Першої ліги сезону 2016/2017. Контракт із захисником підписано терміном на 1 рік.
Таким чином, захисна ланка сіверян повністю вкомлектована: два правих захисника – Денис Фаворов та Сергій Люлька, два ліві – Слінкін та Мостовий, а також чотири центральні захисники – Єрмаков, Гітченко, Головко та Братков.
Нагадаємо, що 24 червня Десна виходить з відпустки – команда збиреться в Чернігові, де і пройде перший етап підготовки до старту УПЛ. 8 липня Десна відправиться на навчально-тренувальний збір до Білорусі
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.