Команда Чернігівського прикордонного загону здобула перемогу на кубку з боротьби самбо. ВІДЕО
У Луцьку пройшов щорічний чемпіонат Державної прикордонної служби України з боротьби самбо, присвячений пам’яті молодшого сержанта Сергія Гулюка, який у 2014 році віддав своє життя, захищаючи східний кордон нашої держави.
У змаганнях цього року взяли участь 25 команд, які представляли всі регіональні управління та прикордонні загони, а також навчальні заклади Держприкордонслужби, ОКПП «Київ» і Головний центр зв’язку автоматизації та захисту інформації.
В серії динамічних та напружених поєдинків з боротьби самбо кубок Сергія Гулюка здобула команда Чернігівського прикордонного загону. Друге місце вибороли прикордонники Харківського загону та третє – Чернівецький прикордонний загін.
Серед команд регіональних управлінь перше місце отримала команда Північного регіонального управління, друге місце – Західного регіонального управління та третє - команда Східного регіонального управління.
Вже традиційно спортивний захід пройшов у військово-спортивному ліцеї, де навчаються діти, які в майбутньому стануть гідною зміною нинішніх військових та спортсменів.
Останні новини Чернігівщини
30 січня: цей день в Україні і світі 09:15
День 1437 Російська агресія - Day 1437 Russian aggression
Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24
108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.
У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20
Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.