Чернігівські спортсмени поділилися враженнями від Паралімпіади 2018
22 березня у телестудії Суспільного вболівальники, тренери, рідні зустрічали учасників ХІІ Паралімпійських ігор 2018, що недавно проходили у Пхьончхані (Південна Корея): Ігоря Рептюха та Дмитра Суярка. У складі збірної вони відстоювали спортивну гордість країни в біатлоні та лижних перегонах.
Цього року Ігор Рептюх — паралімпійська гордість не тільки Чернігівщини, а й всієї України: спортсмен виборов «золото» у лижних перегонах на дистанції 20 кілометрів, а також дві медалі у біатлоні — «срібло» (12,5 кілометрів) та «бронзу» (7,5 кілометрів).
Дмитру Суярку не вдалося завоювати медалей, втім, за його словами, досвід від участі у змаганнях такого рівня дає гарний стимул для подальших тренувань та досягнень поставленої мети.
Наставники спортсменів — Заслужені тренери України Володимир Сторожок та Андрій Литвинець.
Враженнями від участі на Паралімпіаді ділилися і гайди (спортсмени, які ведуть паралімпійця з порушенням зору): Василь Потапенко та Борис Бабар.
До речі, скарбниця національної збірної поповнилася 22 медалями. Україна зайняла шосте місце в загальному заліку. Цьогоріч паралімпійські медалі вперше прирівняні до олімпійських.
За інформацією Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.