Поліцейські футболісти Чернігівщини вибороли перше місце на змаганнях у Гончарівському
Команда «Динамо» ГУНП в Чернігівській області здобула перемогу на турнірі з футзалу, присвяченому 29-й річниці виводу військ з Афганістану, який проводився в селищі Гончарівському Чернігівського району.
10 лютого в Гончарівському помірятися силами зібралися шість футбольних команд з Чернігова, Березни Менського району та Гончарівського.
Цього року поціновувачі футболу зустрілися вже в одинадцятий раз, щоб вшанувати наших земляків, які у вісімдесятих роках минулого століття виконували військовий обов’язок в Афганістані.
У запеклій боротьбі за першість зустрілися команда «Динамо» Головного управління Нацполіції в Чернігівській області та СКА (спортивний клуб армії) смт. Гончарівське. В основному часі команди обмінялися голами з рахунком 1:1, але чернігівці виграли по пенальті.
Першість виборола команда поліції, армійці посіли другу сходинку почесного п’єдесталу. Третє місце дісталося команді «Полісся» смт. Березна.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.