Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 01:34:42

На Чернігівщині пройшла "Олімпійська зима"

13.02.2018   09:54Агенцiя

Минулими вихідними 16 команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл області на базі комплексу «Голубі озера» взяли участь у спортивно-масовому заході «Олімпійська зима», присвяченому зимовим Олімпійським та Паралімпійським іграм 2018.

Організатори — відділення НОК України в Чернігівській області за сприяння Департаменту сім’ї , молоді та спорту ОДА, Управління освіти і науки ОДА, обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», федерацій з олімпійських видів спорту, регіонального центру «Інваспорт».

Команди учасників у складі 6 осіб (3 дівчини, 3 юнаки), віком 10-14 років, змагалися у зимових видах спорту, брали участь у вікторинах, конкурсах, естафетах (перетягування канату, біг по льоду, слалом з ключкою, «оленяча упряжка» тощо).

Загальнокомандне перше місце виборола команда із с. Олешня, друге — комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з олімпійських видів, третє — команда з Ріпок.


За інформацією Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини