У Чернігові відбувся чемпіонат з капоейри. ВІДЕО
Вихованці зі спортивного клубу «Білий вітер» розіграли 15 комплектів нагород. Більше 120 учасників змагались за призові місця.
Щороку спортивний клуб «Білий вітер» проводить змагання з капоейри між своїми вихованцями. Цей бойовий вид мистецтва досить популярний у Чернігові. В цьому році змагались більше 120 учасників – в основному це дітлахи.
Змагання з капоейри більш схожі на шоу, адже це повністю безконтактний вид бойових мистецтв. Тут оцінюють не влучність ударів, а техніку, майстерність та почуття ритму. Як кажуть батьки – для дітей це найбільш безпечний вид спорту.
Дітлахи і самі в захваті від такого виду фізичної діяльності. Звісно найбільшим досягненням для них – це навчитися виконувати акробатичні трюки.
Існує багато різновидів капоейри, але у Чернігові розвивається спортивний напрямок цього бойового мистецтва. Зараз в Україні подібних чемпіонатів майже не відбувається.
Як і у будь-якому не олімпійському виді спорту для закордонних виїздів на змагання не вистачає фінансування. Але не залишаються осторонь розвитку цього виду спорту громадські організації.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.
За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.
Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09
Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.