Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 грудня, 03:49:00

БК Чернігів у чемпіонаті України робитиме ставку на молодих

04.10.2017   11:16Агенцiя

Баскетбольний клуб Чернігів на аматорському рівні існує вже 5 років. Він – регулярний учасник чемпіонату області.

На Чернігівщині ця команда, яку зараз очолює Олександр Хоменко, перебуває на провідних ролях. А під Першу лігу під цим брендом створили збірну Чернігова. Її основу складають молоді вихованці ДЮСШ Чернігів і ті хлопці, що вчаться у чернігівських вишах. Другий тренер команди Ігор Саченко розповідає про комплектацію, цілі і перспективи цього проекту.

- Команда створена з прицілом на майбутнє, щоб хлопці набралися ігрового досвіду. Водночас до цих молодих виконавців додали більш вікових гравців, які мають досвід виступів в аматорських лігах Києва. Створили такий симбіоз.

- Турнірні завдання ставитимете?

- Завдань посісти якісь конкретні місця ми поки що не ставимо. Це дебютний сезон – треба озирнутися, притертися, щоб молоді хлопці набули досвіду. Потім вноситимемо корективи на наступний сезон. Звісно, у кожному матчі спробуємо грати на максимальний результат. Наскільки це вдасться, покаже гра. А рідні трибуни створюватимуть додатковий стимул для перемоги.

- Якщо ви виношуєте плани на наступний сезон, відтак проект БК Чернігів може бути довгостроковим?

- Ми на це сподіваємося. Зараз нашу команду вирішено заявляти у чемпіонат України, бо голова Чернігівської обласної федерації баскетболу Станіслав Терлецький знайшов фінансування. А щоб проект був, як ви кажете довгостроковим? Ми вже домовилися з місцевими органами влади щодо ШВСМ. Вони є у будь-якому обласному центрі. У Чернігові є ШВСМ з ігрових видів спорту, де представлені волейбол, жіночий футбол, і досягнуто домовленості, щоб з 1 січня 2018 року відкрити відділення баскетболу. Таким чином, команда зможе існувати не один сезон. Ми сподіваюся, що наші плани втіляться у життя. Буде школа, будуть юні вихованці, орієнтиром для них слугуватиме БК Чернігів, буде розвиток.


http://fbu.ua/news/bk-chernigiv-u-chempionati-ukrani-robitime-stavku-na-molodih
 

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини