Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 18:36:34

Відкриті уроки футболу

30.09.2017   12:22Агенцiя

Теплий день для учнів загальноосвітніх шкіл Мени та Менського району ознаменувався приємною подією – проведенням у них Національного дитячого футбольного фестивалю «Відкриті уроки футболу».

Майже 200 учнів загальноосвітніх шкіл Мени та Менського району, серед яких були і діти-переселенці з АР Крим, Донецької та Луганської областей, які тепер живуть і навчаються в районі, взяли участь у цьому заході.

У відкритті фестивалю взяли участь голова Чернігівської обласної федерації футболу Геннадій Прокопович, його заступники Володимир Ткач та Анатолій Свистун, голова Менської райдержадміністрації Валерій Щукін, голова Менської районної ради Олександр Мисник та представник Федерації футболу України Євгеній Столітенко.

Головний координатор фестивалю Тетяна Джуман провела для юних учасників цікаву спортивну розминку і, розбивши дітей на команди, відправила їх на виконання завдань на маршрутах.

Кожна футбольна станція з цікавими рухливими вправами: зустріч з психологами, представниками поліції, азартна гра у футбол, виконання ударів на точність, жонглювання м’ячем, виконання великої кількості цікавих завдання, визначення переможців,– все це займало увагу учасників фестивалі протягом усього святкового дня. В рамках фестивалю був також проведений і «Солодкий Кубок».

А іще цьогорічний фестиваль запам’ятався його учасникам смачною кашею та теплим солодким чаєм, які підготували для школярів організатори фестивалю.

Усі школи – учасниці фестивалю отримали у подарунок від Чернігівської обласної федерації футболу футболки, комплекти м’ячів, інший інвентар, необхідний для занять футболом.

   
Чернігівська обласна федерація футболу

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини