Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 5 липня, 21:32:19

Незабутні враження та яскраві емоції

27.09.2017   14:22

У Ворохті Івано-Франківської області завершилися змагання ВФСТ «Колос» за звання кращого спортивного села України 2017 року.

Чернігівщину на цій спартакіаді представляли чемпіони районних та обласних стартів - команда Тур’янської сільської громади Сновського району.

Три змагальні дні з футзалу, волейболу, шахів, шашок, настільного тенісу, гирьового спорту і перетягування канату найсильніших сільських фізкультурників з усіх куточків нашої держави викликали у її учасників незабутні враження та яскраві емоції від здобутих перемог та карпатського колориту.

Тур’янцям, які дебютували на всеукраїнському рівні, було важко сперечатися з багаторічними, досвідченими грандами колосівського спорту, але досвід здобутий на цих змаганнях стане добрим стимулом для подальшого вдосконалення майстерності.
А у Ворохті кращого результату серед наших земляків домігся Олександр Данильченко, який серед гирьовиків України увійшов до провідної десятки. У перетягуванні канату наші хлопці - Роман Железняк, Юрій Крупський, Євген Костюченко, Леонід Шумський, Олександр Мороз і Олексій Тригуб посіли 15 місце.

У комплексному заліку за підсумками змагань титул «Кращого спортивного села України» та кубок за перше місце здобула команда Великодальницької сільської ради Одеської області. Призерами стали представники Черкаської та Полтавської областей. Чернігівцям за високі досягнення у сільському спорті вручена подяка Центральної ради «Колос».


Сергій Гайдук, голова комісії відділення НОК України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі

4 липня цей день в Україні і світі 07:48

ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини