Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 08:19:01

Учні школи №35 Чернігова - переможці змагань "Футбол з татами"

24.05.2017   13:37Агенцiя

За підтримки Відділення НОК України в Чернігівській області, спільно з Чернігівською обласною федераціє футболу, КДЮСШ № 1 управління освіти Чернігівської міської ради було проведено сімейно-спортивний захід «Футбол з татами».

На відкритті змагань були присутні директор КДЮСШ № 1 Сергій Петрович Романчук та відповідальний секретар Відділення НОК України в Чернігівській області Дмитро Олександрович Пиріжок.

Участь у турнірі брали юнаки віком до 12 років зі своїми татусями (дідусями або хрещеними батьками). Склад кожної команди: 5-8 юнаків та 5-8 дорослих. Гра проходила за правилами футзалу. Тривала 22 хвилини (2 тайми по 16 хвилин). У кожному таймі через кожні 4 хвилини зміна дітей на батьків і навпаки. Перерва між таймами 5 хвилин.

Отже, у запеклій боротьбі було визначено переможців:
1 місце ЗНЗ № 35.
2 місце ЗНЗ № 7.
3 місце ЗНЗ № 3.

Сім’ї-переможці отримали грамоти, медалі та кубки від Відділення НОК України в Чернігівській області, а всі учасники – грамоти.

Хочемо подякувати всім, хто причетний до цього спортивного заходу. Сподіваємось, що діти та батьки отримали позитивні емоції.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини