Турнір пам’яті ніжинських футболістів
26 березня цього року у Ніжині відбувся традиційний турнір з міні-футболу пам’яті ніжинських футболістів, який щорічно проводиться під егідою Ніжинської міської федерації футболу.
У турнірі взяли участь команди ветеранів віком 50 років і старші з Чернігова, Ніжина, Конотопа, Борзни.
Чемпіонами турніру стали господарі турніру ветерани Ніжина, друге місце посіли представники Борзнянщини, третіми стали ветерани чернігівської «Десни», а четверте місце дісталося гостям із Сумщини.
І наступного року спортивна зала Ніжинської ДЮСШ з футболу зустріне учасників цього щорічного турніру.
Чернігівська обласна федерація футболу
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.