Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 жовтня, 13:26:08

Бобровицька гімназія представлятиме Чернігівщину на Всеукраїнському фіналі Шкільної футзальної ліги України

27.03.2017   08:26

У Чернігові, на базі Фізкультурно-оздоровчого комплексу Чернігівського національного технологічного університету відбулися фінальні змагання регіонального етапу Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга» серед учнів 5-тих класів загальноосвітніх шкіл області 2005 року народження.

У змаганнях  взяли  участь  62 школи  11 районів Чернігівської області, а переможці зустрілись у фіналі. Учні ЗОШ № 12 м. Чернігова, Бобровицької гімназії, Корюківської ЗОШ № 1, Холминської загальноосвітньої школи Корюківського району, ЗОШ № 9 з Ніжина та Бахмацької ЗОШ № 5.

Спочатку команди зіграли у двох групах: група «А» - Чернігів, Корюківка, Ніжин, група «Б» - Бобровиця, Бахмач, Холми.

У грі за перше місце зустрілися переможці групового раунду команди м.Корюківки та м.Бобровиці. Запекла та цікава боротьба розгорнулася на футбольному майданчику: кожна з команд докладала максимум зусиль, аби вибороти перемогу. В результаті переможцем обласного етапу з 4 переможними голами стала команда Бобровицької гімназії, яка і буде представляти Чернігівщину на Всеукраїнських змаганнях Шкільної футзальної ліги.


Прес-служба Асоціації футзалу України 

 

Останні новини Чернігівщини

Незаконна зрізали близько 400 дерев – трьом жителям Корюківського району повідомлено про підозру 13:18

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру трьом жителямКорюківського району унезаконній порубці дерев у лісах, перевезенні, збуті незаконно зрубаних дерев, вчиненій за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2, 4 ст. 246 КК України).

На Чернігівщині внаслідок російської атаки пошкоджена цивільна інфраструктура: поліція задокументувала наслідки 12:38

Вчора пізно ввечері росіяни вкотре атакували ударними безпілотниками місто Новгород-Сіверський.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:11

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 3 пожежі.

Представники Чернігівщини взяли участь у Ukraine Culture Security Forum у Берліні 11:37

Днями у Берліні відбувся Ukraine Culture Security Forum – масштабна міжнародна подія, що об’єднала представників українських і європейських інституцій, урядовців, експертів та діячів культури для відкритого діалогу про роль культури у збереженні ідентичності, зміцненні суспільної стійкості та протидії агресії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини