Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 5 липня, 21:41:24

Фінал обласного етапу "Шкільної футзальної ліги"

11.03.2017   09:26Агенцiя

10 березня, на базі Фізкультурно-оздоровчого комплексу Чернігівського національного технологічного університету відбулися фінальні змагання обласного етапу Всеукраїнських змагань з футболу «Шкільна футзальна ліга» серед учнів загальноосвітніх шкіл області 2005 – 2006 років народження.

У змаганнях взяли участь учні ЗОШ № 12 м. Чернігова, Бобровицької гімназії, Корюківської ЗОШ № 1, Холминської загальноосвітньої школи Корюківського району, ЗОШ № 9 з Ніжина та Бахмацької ЗОШ № 5.

Спочатку команди зіграли у двох групах: група «А» - Чернігів, Корюківка, Ніжин, група «Б» - Бобровиця, Бахмач, Холми.

У грі за перше місце зустрілися переможці групового раунду команди Корюківки та Бобровиці. Запекла та цікава боротьба розгорнулася на футбольному майданчику: кожна з команд докладала максимум зусиль, аби вибороти перемогу. В результаті переможцем обласного етапу з 4 переможними голамистала команда Бобровицької гімназії, яка і буде представляти Чернігівщину на Всеукраїнських змаганнях «Шкільної футзальної ліги».

Голова Чернігівської обласної федерації футболу Геннадій Прокопович вручив переможцям завойований Кубок та обом командам, які вели боротьбу за перемогу у фіналі, солодкі подарунки.

   
Чернігівська обласна федерація футболу

Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі

4 липня цей день в Україні і світі 07:48

ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини