Тридцять талановитих і обдарованих чернігівських спортсменів отримуватимуть іменні стипендії
У Чернігові названі імена талановитих і обдарованих спортсменів, яким від міста призначені персональні (іменні) стипендії розміром 500 та 300 гривень.
Відповідне розпорядження, яке розміщено на офіційному сайті Чернігівської міської ради в рубриці "Нормативні документи", підписав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
Як зазначено в документі, талановитій молоді, яка досягла гарних результатів в спортивних змаганнях різного рівня, призначені 20 персональних (іменних) стипендій в розмірі 500 гривень та 10 персональних (іменних) стипендій в розмірі 300 гривень. Стипендію вони отримуватимуть щомісяця протягом 2017 року.
Претенденти визначені рішенням конкурсної комісії управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради по призначенню персональних (іменних) стипендій талановитим і обдарованим спортсменам м. Чернігова, яка відбулась 16 січня.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.