Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 жовтня, 07:58:36

Олімпійський рух в області відзначив своє п’ятнадцятиріччя

29.12.2016   08:27Агенцiя

Чергове засідання ХІ Асамблеї обласного осередку Національного олімпійського комітету України відбулося 27 грудня.

У роботі взяли участь голова обласного відділення НОК, голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, члени виконкому Національного олімпійського комітету України, представники міських і районних осередків, почесні члени НОК України у Чернігівській області та федерацій олімпійських видів спорту.

Перша заступниця голови виконкому обласного осередку НОКу, директорка Департаменту сім‘ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш презентувала учасникам зборів проміжні результати роботи й окреслила напрямки подальшого розвитку олімпійського руху на Чернігівщині – залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою і спортом, організація і проведення спортивно-масових заходів, підтримка професійних спортсменів та інше. До речі, пані Ніна повідомила, що представники Чернігівщини вже вступили у боротьбу за участь в Дефлімпійських іграх 2017 року та ХХІІІ зимових Олімпійських іграх 2018 року у Пйончхані (Південній Кореї).

Чернігівський обласний осередок олімпійського комітету діє вже 15 років. Голова облдержадміністрації Валерій Куліч, який очолює також і олімпійський рух Чернігівщини, привітав колег та вручив принагідні відзнаки спортивному активу області.

– Я вітаю велику олімпійську родину Чернігівщини з ювілеєм. Дякую кожному з вас за внесок у розвиток олімпійського руху, фізичної культури та спорту на Чернігівщині, – звернувся до гостей зібрання Валерій Куліч.

За розвиток та популяризацію олімпійського руху та з нагоди 15-річчя заснування Відділення НОК України на Чернігівщині нагороди також одержали меценати та спонсори спортивних змагань, журналісти і фотокореспонденти.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42

Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).

 Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка

Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39

Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.

У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22

23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».

У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки»

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12

Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини