Чернігівські паралімпійці тріумфально виступили на Кубку світу з зимових видів спорту
У період з 12 по 18 грудня у м.Вуокаті (Фінляндія) відбувся Кубок світу з зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору.
Вкотре свій високий клас продемонстрували чернігівські паралімпійці. Так, у змаганнях серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату три золоті медалі в біатлонному спринті, біатлонній естафеті і лижних перегонах (20 км) та одну срібну медаль в лижних гонках вільним стилем (5 км) завоював Ігор Рептюх.
Ще один представник Чернігівщини Дмитро Суярко успішно виступив у змаганнях серед спортсменів з вадами зору в лижних гонках класичним стилем на дистанції 20 км. У доробку спортсмена бронзова нагорода.
Обидва спортсмени – представники регіонального центру «Інваспорт», вихованці Заслужених тренерів України Володимира Сторожка та Андрія Литвинця.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.