Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 21:08:38

Олімпійський урок з Дмитром Митрофановим та Ольгою Бібік

06.10.2016   13:01Агенцiя

Днями у Чернігівській загальноосвітній школі № 29 відбувся вже традиційний Олімпійський урок.

На свято до учнів завітали заслужений працівник фізичної культури і спорту України, відповідальний секретар відділення НОК України в Чернігівській області Дмитро Пиріжок та учасники Ігор ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро боксер Дмитро Митрофанов та легкоатлетка Ольга Бібік.

Упродовж уроку школярі ознайомились з історією зародження та проведення Олімпійських ігор, довідалися про враження та досвід новоспечених олімпійців Дмитра й Ольги.

Наприкінці свята кращі спортсмени школи отримали цінні подарунки, а адміністрація закладу - олімпійську літературу від Національного олімпійського комітету України.

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.