На Чернігівщині податковий клас передав вітання бійцям АТО
На початку вересня ще яскраво світить сонце та панує справжнє літо. Це дає змогу школярам після канікул завзято приступити до навчання. Розпочав свою роботу і податковий клас в Чернігівській ЗОШ № 20.

В цьому році першим по плану роботи класу був організований та проведений ігровий захід - турнір з футболу “Вересневий кубок 2016”.
Змагання пройшли в два етапи. Спочатку змагалися учні 5-6 класів, а потім визначили кращих учні 7-8 класів.
Всі матчі турніру пройшли в цікавій та напруженій боротьбі.
В підсумку, перемогу серед 5-6 класів виборола команда 6-Б, срібні нагороди дісталися 6-А, а бронзові – 5-А класу.
Справжньою родзинкою змагань став турнір серед 7-8 класів.
Кубок та золоті нагороди в запеклій боротьбі здобула команда 8-А, срібні нагороди дісталися 8-Б, а бронзові – 7-А класу.
До складу суддівської колегії був запрошений волонтер, який систематично їздить на передову в зону АТО. До цієї зустрічі діти заздалегідь підготувались. Вони вперше, від учасників турніру “Вересневий кубок 2016” передали бійцям АТО власний прапор та щирі побажання перемоги над ворогом.
Нагороди переможцям та призерам змагань вручив отець Георгій з Троїцького монастиря.
Від проведеного заходу як дорослі, так і діти отримали заряд бадьорості та позитиву.
Останні новини Чернігівщини
Понад 2 мільйони гривень — на підтримку чернігівських сімей із новонародженими 14:28
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини буде надано ще 77 чернігівкам, зареєстрованим у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат становить 2 265 000 гривень.
До уваги ВПО та отримувачів різних видів соціальних допомог! 13:37
Нагадуємо, що з 1 липня 2025 року внутрішнє адміністрування соціальних допомог, в тому числі і допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, передано до органів Пенсійного фонду України.
На Чернігівщині триває підготовка до експлуатації доріг в осінньо-зимовий період 13:16
Підрядні організації Чернігівщини активно працюють над належним експлуатаційним утриманням автодоріг в осінньо-зимовий період 2025-2026 років.
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко відзначив поліцейських, які вибороли призові місця на спортивних ветеранських змаганнях 12:45
Керівник обласної поліції Іван Іщенко відзначив здобутки на спортивній арені ветеранів поліції Чернігівщини Андрія Нестеренка і Антона Душка, а також поліцейської Лілії Бондаренко.