"Фантом" виборов бронзові нагороди в турнірі "LESCOVICA CUP – 2016"
Голова спортивної комісії Ради профспілки працівників Головного управління ДФС у Чернігівській області Ігор Закружний розповів про підсумки чергового турніру з міні-футболу «LESCOVICA CUP – 2016», що відбувся нещодавна у Чернігові.
Учасниками спортивних змагань стали місцеві команди мікрорайону Лісковиця «Ураган» та «Скуадра», а також запрошені – «Біатлон», «Таврія» та «Фантом».
Турнір складався з двох етапів. У першому - команди грали у двох підгрупах по три команди. Гра була досить напруженою, але ж у підсумку в матчі за бронзові нагороди зустрілися молодіжна команда «Ураган» та команда податківців – «Фантом».
Слід зазначити, що у молодіжній команді «Ураган» грають цьогорічні випускники футбольних шкіл міста. Через це у протистоянні з ними податківці мали статус андердогів. За науковою класифікацією андердоги – це спортсмени чи спортивні команди, які мають менше шансів на перемогу. Але, як з’ясувалось, шанс все ж таки був.
І «Фантом» ним скористався. Хоча перший м’яч був не на користь податківців, вони не знітилися, а застосували метод швидких контратак. Завдяки цьому вже у кінці першого тайму зрівняли рахунок – блискавичну контратаку завершив Максим Гламозда.
Другий тайм минув у рівній боротьбі – і долю бронзових нагород вирішили пенальті. Тут двома ударами Максим Гламозда та Євгеній Кашук «прошили» воротаря суперників. На що молодіжна команда відповіла лише одним влучним пострілом. Таким чином «Фантом» здобув бронзові нагороди.
У фіналі змагалися минулорічний переможець турніру «Ураган» та команда «Біатлон». У складі команди «Біатлон» грав наш знаний земляк - біатлоніст Андрій Дериземля. Фінал вийшов напруженим. Завдяки блискавичній грі свого воротаря Ігора Ворони кубок та золоті нагороди виборола команда «Ураган».
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».