Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 листопада, 17:12:59

Турнір пам’яті Юхима Школьникова

05.07.2016   15:03Агенцiя

2 – 3 липня цього року у Чернівцях відбувся ІІІ Міжнародний турнір з футболу серед ветеранів віком 50 років і старші пам’яті Заслуженого тренера України Юхима Школьникова.

Попередні два турніри, в яких брали участь команди з Чернігова, Вінниці, Чернівців та Гомеля відбувалися у Чернігові. Оскільки Юхим Школьников працював у Чернігові, Вінниці та Чернівцях, минулого року було прийнято рішення провести цьогорічний турнір у Чернівцях.

За підсумками дводенних змагань перше місце у турнірі зайняла команда «Буковина» (Чернівці), другими стали представники вінницької «Ниви», третє місце посіли наші земляки – ветерани чернігівської «Десни».

IV турнір планується провести у липні 2017 року у Вінниці.


На фото: Сергій Сапронов – багаторічний капітан ФК «Десна» (Чернігів).

 

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини