Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 16:03:33

Спорт для всіх – і для дітей, і для держслужбовців. У Чернігові відбувся "Олімпійський день"

21.06.2016   07:36Агенцiя

В Чернігові відбулися Всеукраїнський «Олімпійський день» і ХVІ літня обласна спартакіада серед державних службовців обласної, районних державних адміністрацій і працівників органів місцевого самоврядування.

Відкривав заходи на центральному стадіоні області голова Чернігівської ОДА і за сумісництвом очільник обласного осередку Національного олімпійського комітету Валерій Куліч.

Заходи відкриття «Олімпійського дня» і спартакіади серед держслужбовців склали цілісний комплекс: пліч-о-пліч діти-вихованці спортивних шкіл і статечні працівники виконавчої та представницької влади області крокували спортивним парадом, робили «олімпійську розминку» та бігли символічну «олімпійську дистанцію».

Після цих етапів та показових виступів вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл заходи «Олімпійського дня на шляху до Ріо», присвяченого найголовнішій світовій події року – Іграм XXXI олімпіади в бразильському Ріо-де-Жанейро – розвивалися окремо від змагань держслужбовців, які тривали протягом усього дня у декількох локаціях у залежності від виду спорту.

Цьогоріч рекордна кількість команд держслужбовців – 24 – вступила у боротьбу за право сформувати зі своїх учасників збірну, яка представлятиме Чернігівщину на Всеукраїнській спартакіаді.

Звертаючись до учасників спортивного вікенду – «Олімпійського дня» і Спартакіади – голова ОДА Валерій Куліч привітав усіх із яскравим спортивним дійством, побажав успіху його учасникам та висловив підтримку землякам, які представлятимуть Україну на літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

Почесними гостями заходів також стали начальник управління головної державної служби України в м. Києві, Київській та Чернігівській областях Олександр Якубенко, начальник управління головної державної служби в Чернігівській області Валентин Дубок, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, заступник голови відділення НОК України в Чернігівській області Ніна Лемеш, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Андрій Дериземля та голова Ради ветеранів спорту області, директор ЦФЗН «Спорт для всіх» Дмитро Пиріжок.

Останні новини Чернігівщини

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:03

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Прилуки – учасник програми історичної освіти

Прилуки – учасник програми історичної освіти "Студії Живої Історії 2020" 10:42

У травні поточного року місто Прилуки й сім громад з різних областей України успішно пройшли конкурсний відбір серед ста заявників до програми «Студії Живої Історії 2020».

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:30

10 серпня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи 10:13

У Чернігові по проспекту Миру почали будувати підвищені пішохідні переходи, які змушуватимуть водіїв їхати повільніше.