Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 06:12:17

Шкільні Дракони змагалися на річці Стрижень

13.06.2016   11:57Агенцiя

Вже вшосте у Чернігові відбулись шкільні змагання з веслування на човнах «Дракон».

Участь у цьогорічних перегонах взяли школярі 7, 8 та 9-х класів з 32 команд.

Човни «Дракони» прибули до Чернігова з міста Одеса. Вони дещо відрізняються від стандартних, а саме кількістю людей в човні. Стандартний «Дракон» має 20 місць, а ті, на яких змагалися школярі мали 10. Завдання веслувальників було подолати відстань у двісті метрів при цьому зробити це швидше за всіх.

В чесній та виснажливій боротьбі перше місце посіла команда 22-ї школи. Друге місце зайняла команда школи № 35, третє – № 33.

За словами організатора змагань, директора КДЮСШ №1 Сергія Романчука, 6 команд, які показали найкращі результати, будуть продовжувати підготовчі тренування. А готуватимуться вони до виступу на чемпіонаті України.

Привітати учасників змагань завітали директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, перший заступник голови відділення НОК України в Чернігівській області Ніна Лемеш, начальник управління відділу у справах сім’ї, молоді та спорту чернігівської міської ради Андрій Дериземля та заступник начальника управління освіти Михайло Рубан.

Після учнів у човни сіли вчителі, які також показали свою майстерність.

Змагання «Драконів» з кожним роком стають все популярніші та яскравіші. Федерація з веслування на човнах «Дракон» та регіональне відділення НОК України й надалі робитимуть усе, щоб привчати молодь до здорового та активного способу життя.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини